Rodzina 500+

Wokanda

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 19-01-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 10:30
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 766/20
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 19-01-2021
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:00
odroczona
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 242/18
Skład orzekający: Przewodniczący Konrad Kęsek
Data: 19-01-2021
Sala: 110, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:00
zakończona
Wydział: IV Wydział Pracy
Sygnatura sprawy: IV P 124/20
Skład orzekający: Przewodniczący Andrzej Bogucki, Ławnik Patrycja Poddenek - Gieraga, Ławnik Jan Smoliński
Data: 19-01-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:20
odwołana
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 774/20
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 19-01-2021
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 11:30
odwołana
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 664/20
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 19-01-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:10
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 777/20
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 19-01-2021
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RNs 149/20
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 19-01-2021
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:30
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 558/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Pintal-Szczodrowska
Data: 19-01-2021
Sala: 106, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 12:50
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 848/20
Skład orzekający: Przewodniczący Magdalena Świetlik
Data: 19-01-2021
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 13:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nkd 157/20
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz