Rodzina 500+

I Zespół

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący

Orzeczenia w Sprawach Karnych

 

KIEROWNIK

Iwona Kazimierowicz – kurator specjalista

pok. nr 11, tel./fax 68 3870334, kom. 515 367 811

email: i.kazimierowicz@nowa-sol.sr.gov.pl

dyżury: środa, czwartek   9.00 - 15.00

 

SEKRETARIAT

Czynny od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

pok. nr 12, tel./fax 68 3870336

 

KURATORZY ZAWODOWI - DYŻURY

Kelma Lidia – kurator zawodowy – wtorek, środa 8.30 - 14.30

pok. nr 9, tel. 68 3880903, kom. 734 417 563, email: l.kelma@nowa-sol.sr.gov.pl

Kupidura Aleksandra – kurator zawodowy– poniedziałek, czwartek 9.00 - 15.00

pok. nr 9, tel. 68 3880903, kom. 690 378 275, email: a.kupidura@nowa-sol.sr.gov.pl

Miśkiewicz Katarzyna – kurator specjalista - wtorek, czwartek 9.00 - 15.00

pok. nr 13, tel. 68 3562551, kom. 690 127 682, email: k.miskiewicz@nowa-sol.sr.gov.pl

Nowak Edyta - poniedziałek, czwartek 9.00 – 15.00

pok. nr 14, tel. 68 3870335, kom. 690 378 247, email: e.nowak@nowa-sol.sr.gov.pl

Sielecka Magdalena – poniedziałek, środa 8.00 – 14.00

pok. nr 11, tel. 68 3870334, kom. 690 378 225, email: m.sielecka@nowa-sol.sr.gov.pl

Sokalska Justyna – czwartek, piątek 9.00 – 15.00

pok. nr 9, tel. 68 3880903, kom. 607 831 098, email: j.sokalska@nowa-sol.sr.gov.pl

Wojciechowska Aneta - poniedziałek, czwartek 8.00 - 14.00

pok. nr 11, tel. 68 3870334, kom. 690378208, email: a.wojciechowska@nowa-sol.sr.gov.pl