Rodzina 500+

Wokanda

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 24-06-2019
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 08:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RCo 7/19
Skład orzekający: Przewodniczący Andrzej Bogucki
Data: 24-06-2019
Sala: 107, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 427/19
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 24-06-2019
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 272/19
Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Gajgiel
Data: 24-06-2019
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 397/19
Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Gajgiel
Data: 24-06-2019
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 344/17
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 24-06-2019
Sala: 107, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:10
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 432/19
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 24-06-2019
Sala: 107, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:20
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 429/19
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 24-06-2019
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RNs 64/19
Skład orzekający: Przewodniczący Aleksandra Piechocka
Data: 24-06-2019
Sala: 107, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:30
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 997/19
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 24-06-2019
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RNs 34/19
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz