Rodzina 500+

Wokanda

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 10-12-2018
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 08:50
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 603/18
Skład orzekający: Przewodniczący Krzysztof Gowin
Data: 10-12-2018
Sala: 108, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 08:50
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Kp 509/18
Skład orzekający: Przewodniczący Krzysztof Gowin
Data: 10-12-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 08:50
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RC 368/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 10-12-2018
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 1027/18
Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Gajgiel
Data: 10-12-2018
Sala: 105, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:00
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 1690/18
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 10-12-2018
Sala: 105, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:10
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Ko 1720/18
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 10-12-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III RNs 119/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz
Data: 10-12-2018
Sala: 105, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:20
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II Kop 37/18
Skład orzekający: Przewodniczący Monika Dembowiak
Data: 10-12-2018
Sala: 204, ul. Piłsudskiego 24 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:30
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 742/18
Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Gajgiel
Data: 10-12-2018
Sala: 3, ul. Piłsudskiego 38A 67-100 Nowa Sól
Godzina: 09:30
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura sprawy: III Nsm 499/18
Skład orzekający: Przewodniczący Marta Tabarkiewicz